İncili Basamaklar Örgü Modeli Yapılışı

  • 01 Temmuz 2019
  • 3.563 kez görüntülendi.
İncili Basamaklar Örgü Modeli Yapılışı

İncili Basamaklar Örgü Modeli Yapılışı
İncili basamaklar örgü modeli bebek yelekleri, kadın yelekleri ve şal gibi bütün örgülerde kullanılabilen bir modeldir. Bu şirin modeli derhal öğrenmeye ne dersin?

Bir annenin en kıymetli varlığıdır bebeği. Bebeği ağlasa içi acır, bebeğinin greksinimlerini kendi greksinimlerinin önüne koyar. Şiş örgüde oluşturulan kıyafetlerden birkaçı da bebek yelekleri ve elbiseleridir. Sizlere anlatacağımız bu modelin videolu anlatımları ile sizde bebek yeleği modelinin yapılmasını öğrenebilirsiniz.

İncili Basamaklar Örgü Modeli
Örgü bebek yelekleri modelleri karşımıza çok sık çıkmaktadır. Bu modeller eski modeller ile beraber bugünümüzde sık sık sarfedilen bebek yelekleri modelleridir. Size anlatacağımız bu model ise şimdilik yeni anne olmuş bayanlar doğrulusunda gerektiğince sık tercih edilen bir modeldir. Aşağıda videolu anlatımlarıyla rahatlıkla sizde bu modeli öğrenebilir ve yapabilirsiniz. Yapımı çok basit olup sizi katiyen zorlamayacaktır.

İncili Basamaklar Örgü Bebek Yeleği
Herkes doğrulusunda da beğenilen bu modelimiz örgücü ablalarında tercih ettiği bir modeldir. Bunlarla beraber çok güzel bebek yelekleri yapabilirsiniz. 1 ila 3 yaş arasında bebekleriniz amacıyla bu model onları çok tatlı gösterecek bir modeldir. Örgücü ablaların da tercih ettiği bu model ile oluşturulan yelekleri sizde yapabilir, onlar gibi satışa da sunabilirsiniz. Videolu anlatımlarımızı izlemeyi unutmayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ