İki Şiş İle Bot Patik Yapılışı

  • 12 Kasım 2018
  • 2.453 kez görüntülendi.
İki Şiş İle Bot Patik Yapılışı

İki Şiş İle Bot Patik Yapımı
Merhaba hobici hanımlar bugün sizlere hem resimli hemde videolu anlatımla zebra desenli örgü bebek botu yapımı hususu paylaşacağım. Yaklaşan kış ayları nedeniyle pek çok hanım çocukları amacıyla hırkalar, patikler, yelekler ve kazak gibi bebekleri sıcak tutacak örgü yapımına başlamaktadır. Sizlerde kış aylarında benim gibi örgü örmekten hoşlanıyor iseniz bebekleriniz amacıyla patikler yapmaya şuandan başlamanızı öneririm. Patik örnekleri yapılışı ile alakalı aklınıza takılan soruları örgü sitelerinden öğrenebilirsiniz. İnternet üzerinden çocuk patik yapımı olarak aratacaksınız konularda detaylı açıklamalar ile sizlerde küçücük yavrularınıza bebek patikleri yapmaya bir an evvelce başlayabilirsiniz.orgu-patik-bot-modeli
Benim en çok beğendiğim modellerden biri de çocuklar amacıyla zebra desenli patik modelleridir. Kolay patik yapımı ile sizlerde bebekleriniz amacıyla bu modelleri tercih edebilirsiniz. Genellikle zebra patik modellerini hem kız çocuklarınız hem de erkek çocuklarınız amacıyla kullanabilirsiniz.
Bebek patik yapımı şişle ya da kalın uçlu tığlar ile örülebilmektedir. Ben bilhassa tığ işi patik modellerinin yapımını daha basit buluyorum. Genellikle tığ kullanmaya alışkın iseniz bu patikleri sizlerde basit bir şekilde yapabilirsiniz.
Yaptığınız patikleri bebeklerinizin kıyafetleri ile uyumlu olarak tercih edebilirsiniz. Mesela zebra patik modeli denemek istiyorsanız bu modelden bir kaç adet yapmanızı tavsiye ederim. Genellikle iki renk kullanacağınız patik modellerinde birbiri ile uyumlu renkleri tercih etmeniz patiği ön plana çıkaracaktır.
Kız çocukları amacıyla vazgeçilmez renklerden olan pembe zebra patik yapabilirsiniz. Bunun amacıyla koyu pembe ve pudra tonlarını kullanmanızı tavsiye ederim. Kılar bizleri takip etmeye devam edin. Sizler amacıyla her gün yep yeni konularla buradayız inşallah.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ