Hırka Ve Yelek Modeli Yapılışı

  • 13 Şubat 2020
  • 3.131 kez görüntülendi.
Hırka Ve Yelek Modeli Yapılışı

Hırka Ve Yelek Modeli Yapılışı
Bağlamalı zincirler örgü modeli şallar, yelekler ve bluzlarda sarfedilen bir modeldir. Yetişkin ve bebek örgülerinde kullanabilirsiniz.
Örneği hiç bilmeyen bayanlar bile kesinlikle hayatlarının bir döneminde eline bir sis ve bir işlik almıştır. Oldukça kolay gibi görülen bu prosedür gerçekte gerektiğince ilgi ve emek ister. Özen gösterilen her şey güzeldir ve örgü numune amacıyla fe gerektiğince itinalı bir işçilik çıkarmak gerekir. En trend örgü modelleri arasından tercih edilecek modeller ile örgüye başlamak ve model meydana çıkarmak bayanlar amacıyla en vazgeçilmez tutkudur. Örgüyü hiç bilmeyen bayanlar amacıyla yapılacak en mantıklı şey ilmek birleştirmektir. Örgüler vakitle meydana çıkar. Ölenlerin birleştirilmesi ile meydana modeller ve örgüler çıkar. Örgü modelleri arasından tercih gerçekleştirme ve en kolay şekilde örgü örmeyi öğrenmek amacıyla yegâne yardımcı internettir. Birçok dairede birbirinden güzel modeller amacıyla anlatımlı örgüler yer alır bu videolar izlenerek kısa sürede örgü ustası olmak mümkündür.
İlk tekbirlerin öğrenmesinden sonra atılması gereken başka adim boşluk bırakma ve ilmek eksiltmedir. Bunların da sırası ile öğrenilmesinden sonra kolay örgü modelleri arasından tercih yaparak örgüye başlamak gerektiğince kolaydır. Her türlü yelek modeli ve vakitle bebek örgü modelleri örülebilir. Hem uzun seneler kullanım ömrü sunması hem de emek verilerek anı kalması kanaati ile çoğu bayan gördüğü birbirinden değişik modellerin örneğini çıkartarak bunu derhal örgüte çevirir. Her türlü motif ve misaller internet üzerinden paylaşılmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ