Göz Kamaştıran Lif Yapılışı

  • 22 Haziran 2020
  • 2.510 kez görüntülendi.
Göz Kamaştıran Lif Yapılışı

Göz Kamaştıran Lif Yapılışı
Yeni model yuvarlak göz kamaştıran lif yapımı şeritler durumunda yapılıp birleştirilen basit ve görselliği harika olan beş renk beraber sarfedilen yeni model lif arayan arkadaşlarımız amacıyla uygulayabilecekleri harika lif örneğini siz kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yapılışı video anlatımda ayrıntılı olarak sunulmuştur. Farklı renk ip alternatifi kullanıma açık olan lif modelidir. Renk sekmesini azaltıp çoğaltabilirsiniz. Kalan lif iplerinin değerlendir adına yapıla farkedilecek en güzel lif modelleri arasında yer alacaktır.
Lif modelleri çeyizlerde en çok yer alan tığ işi modelleri arasındadır. Sayısız numune alternatifi olması çeyizlerde yapılışını arttırmaktadır. En yeni lif modelleri çeyizlerde yer almaktadır. Sayfamızda en güzel lif modellerine ulaşmak amacıyla linke tıklamayı unutmayınız.
Yeni model yuvarlak göz kamaştıran lif yapımı
Kolay yeni dizayn yuvarlak lif modeli
Modelimizin yapımında, 5 renk lif ipi kullanıldı
2 Numara tığ ile örüldü,
Siz elinize yatkın tığla örebilirsiniz.
Orta göbek kısmından beyaz ipimizle örüyoruz. Ardından renkli şeritleri yapıyoruz. En son olarak da kıyı kısımlarını zigzaglar sunarak hem birleştirip hemde kıyı oyası sunarak birleştiriyoruz. Detaylı yapılışı amacıyla video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ