Kilim Motifli Yelek Lif Modeli Yapımı

  • 14 Haziran 2020
  • 1.607 kez görüntülendi.
Kilim Motifli Yelek Lif Modeli Yapımı

Kilim Motifli Yelek Lif Modeli Yapımı
Kilim motifli yelek lif modeli yapımı yeni dizayn lif modeli yelek ilişkisini lif modeline uygulayarak güzel lif çalışmasını lif sevenlerin beğenisine sunuyoruz.
Motif yapımı kutu yöntemi uygulayarak devamında yelek şeklini sunarak lif modellerine değişik çalışmalar meydana çıkmaktadır. Lif modellerine yeni dizaynlar güzel modeller meydana çıktıkça lif çalışmalarına ilgiler artmaktadır. Video anlatımlı olması hanımlarımızın daha çok beğenisini aldığını düşünüyoruz. Genellikle yeni öğrenen arkadaşlarımız içersinde video anlatımlar gerektiğince yarar sağlamaktadır.
Çeyizlik lif örnekleri gerektiğince önemlidir. Lif modelleri nişan bohçalarında yer almaktadır. Yeni grup lif modelleri ve damat modelleri en favoriler arasında yer bulmaktadır.
Lif modelleri sayfamızda gerektiğince güzel örneklere sahiptir. En yeni dizaynlar, en güzel yeni lif örnekleri gündemde olan lif modellerini sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Yazımızın içersindeki linke tıklayarak modellerimize bakabilirsiniz. Sipariş alan arkadaşlarımızda sayfamızdan güzel modelleri siparişlerine ekleyebilirler. Yeni video anlatımlarda yine beraber olma dileğiyle hoşçakalınız.
Kilim motifli yelek lif modeli yapımı
Kutu yöntemi yapımı
4 Renk lif ipi kllanımı
Elinize yatkın tığ seçimi
Kare motifler oluşturuyoruz. Motifleri yapıp ekliyoruz, devamında yelek modelini uyguluyoruz. Küçük bebek yeleğini lif modeline dizayn yapılmıştır. Detaylı yapılışı amacıyla video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin.
Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha çoğu amacıyla linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince değerlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ