Gelincik Çiçeği Toka Yapımı

  • 24 Ekim 2022
  • 520 kez görüntülendi.
Gelincik Çiçeği Toka Yapımı

Gelincik Çiçeği Toka Yapımı
Kız çocukları amacıyla en mühim eşyalardan birisi de saçlarını toplayıp süsleyen tokalardır. Renk renk bir sürü tokaları olsa da hep yenilerini isterler. Kalpli, çiçekli, pullu… Giydikleri kıyafetlerine hangisi uygunsa, aralarından en çok hangisini seviyorlarsa, saçlarını o toka süsler. Süslenmeyi seven ufak kızlar amacıyla de bu tür tokalar en güzel hediyelerden birisi olacaktır.
Knitting Master youtube kanalının anlatım videosu ile beraber yapacağımız papatya motifli çık çık toka da çocuklarınızı mutlu etmek amacıyla iyi bir seçim olacaktır. Detaylı anlatımı ile yapar iken hiç zorlanmayacağımız bu toka, yaz günlerinde çocuklarınıza şıklık katarken, saçlarını da toplayacaktır.
Tokayı gerçekleştirme amacıyla metal çıt çıt tokaya gereksinimiz var. Tuhafiyelerde ve toptancılarda rahatlıkla bulabilirsiniz.
Videoya basit bir şekilde ulaşabilmeniz amacıyla aşağıya videoyu ekliyoruz. Yazımızın sonucunda videoya ulaşabilirsiniz. Bunun gibi daha pek çok düşünce ve anlatımı amacıyla sitemize göz atmayı unutmayın. Yapmak isteyen herkese şuandan basit gelsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ