Şiş İle Bademler Yelek Modeli

  • 26 Kasım 2019
  • 1.650 kez görüntülendi.
Şiş İle Bademler Yelek Modeli

Şiş İle Bademler Yelek Modeli
Şiş örgüsü ile yapılmış olan farklı yelek modellerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Bugün sizlere şiş örgüsü bademler yelek modeli yapımı göstermek istedim. Görünce çok beğendiğim bu yelek modelinin detaylı yapım aşamasını aşağıda sizlere vereceğim.
Bugün sizlere harika bir bayan yelek modeli göstermek istedim. Şiş örgüsü ile yapılan bu yelek modeli görenlerin hoşuna gidecek çok şık bir model. Çeyizler içerisine eklenebilecek şık bir yelek modeli arıyorsanız mutlaka bu örneğe göz atmalısınız.
Bademler modeli ile yapılan bu örnek aslında bayan yeleği dışında şal olarak da yapılabilir. Bu şekilde ikili güzel bir takım yapılabilir. Ayrıca çocuklar için yapılacak hırkalarda da bu model kullanılabilir.
Şiş örgüsü bademler yelek modeli için burada küçük bir model anlatımı yapılmış. Siz modelin detaylı yapım aşamasını takip edip nasıl yapıldığını öğrenebilir ve dilediğiniz büyüklükte kendi bedeninize uygun bir yelek yapabilirsiniz.
Modelin yapımı için ilmek alınmış ve üzerine model kurulumu yapılmış. Burada badem modellerinin arasına birde ajur modeli eklenmiş. Bu şekilde model çok şık olmuş. Video içerisinde verilen anlatımda modelin yapımı ile ilgili tüm detaylar verildiği için sorun yaşamadan kısa sürede modelin yapımını öğrenebilirsiniz. Buradaki detaylara dikkat ederekte harika bir yelek modeli ortaya çıkartabilirsiniz.
Şiş örgüsü bademler yelek modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ