Gelin Yeleği Yapılışı

  • 20 Şubat 2018
  • 5.952 kez görüntülendi.
Gelin Yeleği Yapılışı

Gelin Yeleği Yapılışı
En çok aranan yelek modellerinden biri olan tığ işi çeyizlik gelin yeleği yapılışını paylaşıyoruz. Modelin yapılışını bilmiyorsanız kaçırmayın!
Elya Örgü Sedef i bilenler bilir. Kendisi hem youtube kanalında hemde instagram sayfasında yapmış bulunduğu örgüleri paylaşmaktadır. Hem de fazlası vakit yaptığı örgülerin anlatımlarını da paylaşıyor. En çok beğenilen örgülerinden birine bu yazımızda yer veriyoruz. Tığ işi ile oluşturulan çeyizlik gelin yeleğinden bahs ediyoruz.
Her ne ne kadar şiş işi örgü yelek modelleri paylaşsak da tığ işi ile oluşturulan modellere de bazı durumlarda yer veriyoruz. Tığ işi yeleklere ilgi daha çok oluyor. Yapılışının kolaylığından mıdır, yoksa görünüşünün güzelliğinden midir bilmem ama bugüne kadar paylaştığım tığ işi yelek modelleri daha çok ilgi gördü.
Tığ İşi Çeyizlik Gelin Yeleği
Çevrenizde yeni gelin olacak şahıslar varsa ya da evinize yeni gelin gelecekse onlar amacıyla çeyizlik yelekler örebileceksiniz. Daha evvelce eline bir kaç defa tığ alan hanımların alttaki videoyu izledikten sonra bu yeleği örebileceğini söylesek ne dersiniz?
Çeyizlik Tığ İşi Gelin Yeleği
5 numara 1.5 mm tığ ile yapılıyor. Yapılışında tığ ve şiş beraber kullanılmıştır. Sedef hanım tığ işi çeyizlik yeleğin yapılışını detaylıca anlatmış,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ