Gelin Kız Yeleği Yapılışı

  • 02 Aralık 2017
  • 6.991 kez görüntülendi.
Gelin Kız Yeleği Yapılışı

Gelin Kız Yeleği Yapılışı
Gelin kız yeleği, örgü bayan yelekleri ve şal örebileceğiniz hem kalın hemde ince iple oluşturulan ilaveten çok güzel duran bir örnek.
Gönül hanımın tekrar çok alanda kullanabileceğiniz bir örgü modeli ile karşınızdayız. Örgü modelinin adına Gönül hanım inciler örgü modeli ismini vermiş. İnciler örgü modeli ile gelin yelekleri, bayan yelekleri ve şallar örebilirsiniz. Şiş işi örgü modeli olan inciler modeli ince ve kalın iple de çok güzel duruyor.
Yelek modelleri yapımında sarfedilen örgü modellerine Gönül hanımın paylaştığı inciler modeliyle devam ediyoruz. Eğer gelin yeleği yapacaksanız mevsimine göre ince ya da kalın ip kullanıp bu örgü ile gelin yeleği örebilirsiniz.
Şal gerçekleştireceğiniz vakit da tekrar mevsime göre kalın ya da ince örgü iplerinden tercih ederek mevsimlik şallar örebilirsiniz. Aynı biçim bayan yelekleri öreceğiniz vakitte hangi kalınlıkla öreceğinize göre ipler alıp örgüye derhal başlayabilirsiniz.
Gönül hanım 12 dakikada inciler modelinin yapımından bahsetmiş. Ben şahsen gönül hanımın anlatımlarına bayılıyorum. Anlaşılır ve kolay bir biçimde kesintisiz bir anlatımı mevcut kolay gelsin,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ