Gelin Kirpiği Örgü Modeli Yapılışı

  • 08 Kasım 2019
  • 2.320 kez görüntülendi.
Gelin Kirpiği Örgü Modeli Yapılışı

Gelin Kirpiği Örgü Modeli Yapılışı
Sizler amacıyla hem basit hemde şık olan gelin kirpiği örgü modeli anlatımlı olarak paylaşılmıştır. 5 ilmek ve katlarından meydana gelen örgü modelini derhal öğren!
Örgüler bir hobi, eğlence işidir. Geleneğimiz olan örgü modellerinin yelek örgüleri, şal örgüleri gibi çoğu çeşidi vardır. Hem kendinize, hem bebeğinize, hem de sevdiklerinize yapabileceğiniz bu örgü modellerine sitemizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Şiş işi örgüler daha basit olmakla beraber daha çok bebek örgülerinde kullanılmaktadır. Bebeğiniz yönünden daha sıhhatli olan sizin ördüğünüz battaniyelerdir. Üzerine çoğu biçim ve deseni kendi isteğinize göre gerçekleştirme çok basit.
Anlatımlı örgüler videomuzdan bu örgülere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Erkek kız ayırt etmeksizin her türlü renk ve deseni işleyebilirsiniz. Erkeklerde çoğunluklu olarak mavi kullanılmakla beraber kızlarda daha çok pembe tercih edilir. Erkekler amacıyla daha çok araba, motor deseni tercih edilir ve birkaç boncuk eklenerek renklendirilebilir. Kızlarda çiçek, böcek aklınıza gelebilecek çoğu desen işlenir ve renkli boncuklarla renklendirme prosedürü tamamlanabilir. Bunlar tabii ki tavsiyedir.
Gelin Kirpiği Örgü Modeli
Sadece örmek değil ördüğünüz battaniye ya da yeleğe püsküller katarakta küçük değişikliklar yapabilir, bebeğinizle beraber modaya ayak uydurabilirsiniz. Siz doğrulusunda oluşturulan bu modellerin büyük ilgi göreceğinden emin olabilirsiniz. Yaptığınız patikleri, yelekleri, şalları hem de battaniyeleri hediyelik olarak kullanabilir, sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Daha göz alıcı renkler kullanarak diğerlerine nazaran örgü modellerinize değişiklik katabilirsiniz. Modaya ayak uydurmak bundan sonra örgü modelleriyle çok basit. Hem siz hem bebeğiniz amacıyla değişiklik olacak bu modelleri anlatımlı örgüler videomuzdan ulaşmayı unutmayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ