Tasarım Kelebek Lif Yapılışı

  • 13 Nisan 2019
  • 2.691 kez görüntülendi.
Tasarım Kelebek Lif Yapılışı

Tasarım Kelebek Lif Yapılışı
Sevgili örgü sevenler tekrar çok güzel gösterişli ve renkleri ile harika görünen bir kelebek modeli olan lif modelini sizlere sunayım istedim .

Değişik görselle harika lif modelini tam detayla anlatımı olan videoyu da sizlere yapılışında basitlik olsun yapım adımını izleyerek çok basit yapabilin diye paylaştım her vakit ki gibi sayfanın sonucunda video var şayet yapacak olursanız yapılış teknik amacıyla izlemenizi tavsiye ederim.

Tasarımı çok güzel bulduğum amacıyla sizlere de düşünce olsun diye ve çeyizlerin hazırlığında olanlara model konusu ile ilgili yardımcı olayım istedim umarım sizlerde bu güzel örgü tığ işi olan kelebekli lif modelini beğenirsiniz.

Ben örgü seven olarak gerçekte çeyiz diye demek ten se herkes kullandığını söylemek daha iyi diye düşünür ancak birtakım modeller çok güzel kullanmaya kıyamayız ya o vakit çeyizler amacıyla demek isterim ben çeyiz onun amacıyla derim ancak bizler şahsımiz amacıyla yapıp kullanmalıyız ben şahsım kullanmak amacıyla yaptığım amacıyla siz örgü sevenlere de fikrimi söylemek sizler ile paylaşmak istedim.

Arkadaşlar dizayn kelebek lif modelini ve başka modellerden de evvelce biz haber alalım derseniz kanalıma abone olarak ve sayfamı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır şimdi bu lif modelini yapacak olan sevgili örgü sevenlere şuandan basit gelsin eğlenceli örgüler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ