Örgü Modelleri

Fiyonklu Bebek Patiği Yapılışı

Fiyonklu Bebek Patiği Yapılışı,
Bebekler amacıyla damat patik yapılışı. En son moda olan bebek patiklerinden damat patik modelinin ismim ismim yapım aşamalarını paylaştık.
Son vakitlerde moda durumuna gelen, örgücü hanımlar bebekler amacıyla gerçekleştirdikleri damat patik yapılışı ile anlatımlarımıza devam ediyoruz. Bebek patikleri kategorisinde yüzlerce modelimiz bulunuyor. En çok aranan ve yeni moda olan bebek patiklerin yapımlarını ara ara paylaşmaktayız.
Damat patik yapılışı uzun süredir mesaj atılarak bizlerden isteniyordu. Takipçilerimiz damat patiğin nasıl yapıldığını öğrenmek istediklerinden ötürü yapılışı karşılaştığımız ilk modeli burada paylaşıyoruz. Yasemin Çift hanıma ait olan anlatımı burada paylaştık.
Aşağıdaki patik yapılışı resimlerin üzerinde yer almaktadır. Adım ismim olacak şekilde bebek patiği yapımı gösterilmiştir. Resimlerin üzerinde tespit edilen açıklamaları okuyarak damat patiğin nasıl yapıldığını öğrenip örmeye koyulabilirsiniz.
Fiyonk ve boncuklar ile süslenen bebek patiği mavi renkte yapılmış. Mavi ve beyaz patik ipleri kullanıp erkek bebeklere örebilirsiniz. Eğer kız bebekler amacıyla öreceksenizde mavi ip yerine pembe ve tonlarında renkleri tercih edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu