Fiyonk Bebek Yeleği Yapılışı

  • 03 Aralık 2017
  • 3.185 kez görüntülendi.
Fiyonk Bebek Yeleği Yapılışı

Fiyonk Bebek Yeleği Yapılışı
Fiyonk ve inci süslemeli bebek yeleği miniklerinize çok yakışacak. Şiş işi örgü bebek yelek anlatımları ile nasıl yapılacaklarını siz de öğreneceksiniz.

İki şiş ile oluşturulan bebek yelekleri. Fiyonk ve inci süslemeler ile yelekler daha bir güzel görünecek. Minik yenidoğan bebeklere yelek örecekseniz bu modele de bir göz atın derim. Öyle her önünüze gelen modeli gerçekleştirme yerine en güzel modeli yapmanızı öneriyoruz.

Kış aylarının sıkıcı ve soğuk günlerinde evde oturmaktan bir hal olduysanız örgüye niçin başlamıyorsunuz? Şiş ve yün iplerinizi alıp örgü örmeye başlayarak can sıkıntınızı giderebilirsiniz. Örgü şişleri ile bebek yelekleri, patikleri ve hırkaları yapabilirsiniz.

Fiyonk Bebek Yeleği Yapılışı

Bebek yelekleri sayfasında şiş işi, tığ işi ve Tunus işi teknikleri ile oluşturulan yelek anlatımları bulunuyor. Bu yelekler ayrıntılı anlatımlı olarak verilmiş olup yapılışları basit ve güzel modeller arasından seçilmişlerdir.

Fiyonk Bebek Yeleği Yapılışı

Fiyonklu ve inci süslemeli bebek yeleği de basit yapılabilen şiş işi bir yelektir. 18 dakikalık Türkçe videolu anlatım ile alçakta bulunuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ