Çeyizlik Tığ İşi Yelek Modeli Yapılışı

  • 16 Temmuz 2019
  • 4.701 kez görüntülendi.
Çeyizlik Tığ İşi Yelek Modeli Yapılışı

Çeyizlik Tığ İşi Yelek Modeli Yapılışı
Merhaba hanımlar bu günde sizlere çok hoş bir örgü modeli paylaşmak istiyorum,
Uzun kirpikler örgü motiflerini dilediğiniz yerde kullanabilmeniz mümkün. Yazlık ve mevsimlik örgülerinize çok yakışacak.
Zarif modellerin tercih edilmesi ile günlük hayatta da kullanılabilecek birbirinden hoş şal modelleri tasarlamak mümkün olabilir. Yakmayan ve terletmeyen modeller ile hem saçlar hava alır hem de basit örülebilir özelliğiyle tercih edilir. İnce angora ipler ile örülecek örgü modelleri şal üzerinde son derece dikkat çekici bir tasarıma sahip olabilir. Her renk kıyafet ile ahenk sağlayan renkler tercih etmek, kullanım basitlığı sağlar. Yazlık örgüler kategorisinde de bulunan bu model ile bunalmadan ve rahatça kullanılabilecek şal modellerine sahip olmak mümkün olabilir. Özellikle gelinlik modelleri ile kullanılması makul modeller hem baş için hem de sırta atmak için son derece makuldur.
Simli İpler İle Birbirinden Güzel Şal Modelleri
Simli ip tercihi ile de birbirinden farklı şal modelleri tasarlamak mümkün olur. Her renk sime sahip ipler ile birbirinden şık şal modelleri örülebilir. İlgi çekici bir tasarıma sahip şallar, makul modeller ile örüldüğünde ortaya harika bir şal modeli çıkmaktadır. Özellikle tek tığ ile örülebilen şal modelleri, ince ipler tercih edilerek daha dikkat çekici modeller yaratılabilir. Hem yazlık hem de kışlık kullanım için makul olan şalın hangi mevsimde kullanılacağını şal için tercih edilecek ip belirler. Tercih edilecek ip üzerinden örülecek modelin kalın olması şalın kışlık kullanım için makul olmasını sağlar. Yazlık modeller için daha sade ve ince modeller tercih edilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ