Mekik Havlu Kenarı Nasıl Yapılır

  • 12 Haziran 2021
  • 1.380 kez görüntülendi.
Mekik Havlu Kenarı Nasıl Yapılır

Mekik Havlu Kenarı Nasıl Yapılır
Havlu modellerinde, havlu kenarlarında kullanacağınız çok şık bir oya. Mekik oyası havlu kenarı modelleri çok şık duracak. Oyalar namaz örtüsü kenarında da kullanılabilir. İstediğiniz renklerde kullanabilir oyayı yapabilirsiniz. İçinde dolgulu çiçek örneği olan bir model. Yeni mekik havlu kenarı modelleri çok seveceğiniz örneklerden olacak. Yeni başlayanlar içersinde uygulanabilecek çok zor olmayan bir model. Çiçekli örneklerden bir havlu kenarı daha var. Çok seveceğiniz bir model. Mekik havlu kenarı nasıl yapılır video detayları anlatılıyor. Havlularınız amacıyla yapabilirsiniz. Mekik dolgulu çiçek yapımı ve mekik yaprak yapımı ile hazırlanmış bir örnek. Videolu mekik havlu kenarı yapılışı tek renk sıralı yapılana çok hoş bir model. Daha çok örnek olarak yapılışı amacıyla önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. İğne oyaları, tığ oyaları, mekik oyaları gibi çoğu modelin yapılışı var. Dantel örneklerinden havlu kenarları var. Beğendiklerinizi havlularınıza yapabilirsiniz. Mekik ile havlu kenarı nasıl yapılır detayları ile anlatımını izleyelim.
Yeni Mekik Havlu Modelleri
Mekik havlu oyaları iç kısımda tespit edilen dolgu kısımları simli iplerle de yapabilirsiniz. Havlularınıza ideal renkleri kullanarak oyalarınızı yapabilirsiniz. Mekik ile havlu kenarı nasıl yapılır baştan sonra detayları ile anlatılmakta. İlk defa mekik yapıyorsanız, mekik oyalarının yapılışında yeni iseniz hiç korkmadan vidoyu izleyebilir ve videodan modeli öğrenebilirsiniz. Bazılarımız modellerin, çoğu örnek olarak yapılışını videolardan takip edilerek öğreniyoruz. Ve bu sayede çoğu model öğreniyor ve bu modellerin renk değişikliği, desen toplamaları ile yeni modeller tasarlıyoruz.
Mekik ile Havlu Kenarı Nasıl Yapılır?
Evet gördüğünüz gibi oya çok güzel ve çok zarif. Bu güzel modeli yalnızca havlularda değil namaz örtülerinde de kullanabilirsiniz. Gelelim şimdi mekik ile havlu kenarı nasıl yapılır detayları ile izleyelim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ