Fıstıklı Battaniye Modeli Yapımı

  • 19 Temmuz 2020
  • 2.292 kez görüntülendi.
Fıstıklı Battaniye Modeli Yapımı

Fıstıklı Battaniye Modeli Yapımı
Tunus işi fıstıklı battaniye modeli yapımı gerektiğince kolay örülen harika görselliği olan fıstık yöntemi oluşturulan tığ işi örgü modelidir. Tunus işi sevenler amacıyla bebek battaniyesi yapımında kolay numune arayanların tercih edeceği numune olacaktır. Farklı örgü teknikleri içersinde kullanabilirsiniz. Lif modeli olarak, bebek örgülerinde uygulayabilirsiniz.
Tunus işi fıstık yöntemi gerektiğince kalay örgü modelidir. Renkli ip ile çalışabilirsiniz, tek renk ip ile yalın görselliği kullanabilirsiniz. Örgü modellerinde renk modele göre uyum yakalamak numune olarak daha güzel görüntüsünü sağlamaktadır. Genellikle bebek battaniye modellerinde açık renkler tüketimi numune olarake göre daha çok yakışmaktadır. Erkek ve kız bebeklerde aynı battaniye modelini kullanılacaksa kız ve erkek bebeğe gidecek renk seçimi yapılmaktadır.
Bebek battaniyesi modelleri amacıyla yazımızdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır. Sayfamızda video anlatımlı baştan sona anlatımlı en güzel bebek battaniye modelleri mevcuttur. Sayfamızın konusuna bakabilirsiniz.
Tunus işi fıstıklı battaniye modeli yapımı
Tunus işi lif , battaniye modeli
Tığ
Tunus şişi
Makas
İstenilen lif ve ya battaniye boyunda zincir çekip üzerine tırapzan yapılıyor. Tırabzan üzerine, Tunus şişi ile fıstıklar yapılıyor. Lif yada battaniye ebatında istenilen ebatı tamamlayıp bitirilir. Sade ve renk renk örülebilecek bir modeldir. Detaylı anlatımı amacıyla video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz.
Tunus işi, bebek battaniye modelleri, tığ işi örgü modelleri hepsi ve daha çoğu amacıyla linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince değerlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ