Tunus İşi Çocuk Yeleği Yapımı

  • 24 Şubat 2018
  • 4.206 kez görüntülendi.
Tunus İşi Çocuk Yeleği Yapımı

Tunus İşi Çocuk Yeleği Yapılışı
Bugün sizlere Tunus işi kamyon süslemeli bebek yeleği tanımını paylaştık. Çocukların çok sevdiği arabalar bundan sonra yeleklerinde olacak.
Tunus işi ile oluşturulan bebek yelekleri gerçekleştirme istiyorsanız bilhassa erkek bebekler amacıyla kamyon süslemeli yelekten yapabilirsiniz. Genellikle çocuklar arabaları çok severler. Arabayı seven çocukların yeleklerine gerçekleştireceğiniz kamyona da bayılacaklarını söyleyebilirsiniz.
Onlara yelek yapıp hem kendi el emeğiniz ile giydirip hemde eğlendirmek istiyorsanız bu yelek modelinden yapabilirsiniz. Tunus işi bebek yeleği yapılışı anlatımıyla nasıl yapıldığı da çok kolay. Kolay bebek yeleği tanımı size bu hususta yeterli gelecektir.
Ön yönüne 40 ilmek olarak başlanıyor. 4O adet zincir çekelim. Sonra dönüp her zincire tek tek batıp ilmek çıkarıyoruz. İlk sırayı düz olarak başlıyoruz. İkinci sırada ise lastik başlıyoruz. Daha sonra bir ördüğünüz ilmek birde öreceğiniz ilmek olacak şekilde geri doğru gidiliyor. Başta lastik yapımına başlanacak. Şimdi lastiğe başlarken ördüğünüz ipi tutup 1. ilmek esasen şişe takılı öreceğiniz ilmeğin altına koyup bir adet öreceksiniz.
Kullanılan Malzemeler: Nako astra iple ördüm. Gri 90 gr , krem 70 gr yetiyor. 3 numara şiş tığ ile ördüm. 4 .5 yaş.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ