Fıstıklı Baklava Çeyizlik Yelek Modeli Yapımı

  • 21 Kasım 2023
  • 893 kez görüntülendi.
Fıstıklı Baklava Çeyizlik Yelek Modeli Yapımı

Fıstıklı Baklava Çeyizlik Yelek Modeli Yapımı
Baklava dilimi şeklinde oluşturulan yelek modellerinin içersinde fıstıklar ile bezenmiş görkemli güzellikteki bir şiş örgü yelek örneğinin güzel ve basit yapılışı karşınızda. Herkesin rahatlıkla yapabileceği örgülerden bir tanesi bulunduğu amacıyla bu güzel örgü modelini sizlerle de paylaşmak istedim. Çeyizlerin bilhassa bohçaların en gözde örgülerinden bir tanesi. Ağır ve gösterişli modellerden bir tanesi bulunduğu amacıyla daha çok kaynana yelek modeli ya da anne yelek örneği gibi iddialı örgülerde bu güzel örgü yöntemi ile uygulayabilirsiniz.
Kısacık vakitte yapabileceğiniz, yapılışında da çok ip yemeyen örgülerin bir tanesi. Taban kısmına oluşturulan lastik örgüsü gerektiğince iddialı. Eğer sizlerde bu tarz ağır ve gösterişli lastik örgü modelleri bilmiyorsanız yıldız lastik örneği, bağlamalı lastik örneği gibi yada cilveli lastik modeli gibi farklı ve daha çok tanınan örgü teknikleri ile uygulayabilirsiniz Hem de bu örtü tekniklerinin detaylı yapılışını da sitemizde bulabilirsiniz.
Bebek örgülerinde de kullanabileceğiniz modeli bilhassa bebek battaniyelerinde kesinlikle tercih etmelisiniz. İç kısmına astar ya da okullar dikilerek hazırlanan bebek battaniye modellerini bebeğin cinsiyetine ideal renklerde hazırlayabilirsiniz. Modeli hem erkek bebek yelek örgüleri hem de kız bebek amacıyla gerçekleştireceğiniz her tür örgü de uygulayabilirsiniz. Bu güzel ve basit modelini uygulayacakları şuandan basit gelsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ