Farklı Lale Bahçesi Lif Yapımı

  • 09 Eylül 2020
  • 2.226 kez görüntülendi.
Farklı Lale Bahçesi Lif Yapımı

Farklı Lale Bahçesi Lif Yapımı
Farklı lale bahçesi lif yapımı görselliği çok güzel olan yeni lif modelini lif sevenlerin beğenisine sunuyoruz. Detaylı video anlatımlı olması modeli rahatlıkla yapmanıza yardımcı olacaktır. Günümüzün en çok yapılan el işi yapımında ilk sırada lif örnekleri yer almaktadır. Örnek opsiyonunun çok olması, yeni modeller ve yapılışları video anlatımlı olması her kesimin dikkatini çekmektedir. Youtube kanallarına hanımlarımız video paylaşımları modellerin anlatımı ile yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza gerektiğince yarar sağlamaktadır.
Lale bahçesi lif yapımı çeyizlik lif örneklerinin favorisi olacaktır. Genellikle çiçek ilişkisi sevenler amacıyla lale görselleri modele çok yakışmaktadır. Lif örnekleri amacıyla sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yazı amacıyladeki linke tıklayarak rahatlıkla çoğu modele ulaşmanız mümkündür.
Farklı lale bahçesi lif yapımı
Lif ipi dilediğiniz renk seçimi
Elinize yatkın tığ seçimi
Yıldız örgü yöntemi ile çalışılmıştır.
Yapılışı: İlk olarak altı zincir ile halka oluşturalım ve halka amacıylae toplamda altı fıstık yapıyoruz. Aralarda iki zincir çekiyoruz. İkinci sırada iki zincir aralarına üçlü fıstık yapıyoruz ve dilimlerin oluşmasını sağlıyoruz. Arttırma yaparak üçlü fıstık yöntemi ile dört sıra aynı prosedürü uyguluyoruz.
Devamında her dilimi ayrı çalışarak eksiltme prosedürü uyguluyoruz. Altı dilimi tamamlayıp taban modelini bitirmiş olacağız. Yeşil renk ip ile kıyı detayını ve sap bölümünü uyguluyoruz. Renkli ip çalışması ile laleleri yapıyoruz. Detaylı yapılışı amacıyla video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ