Çok Cici Bir Kız Bebek Yeleği Yapımı

  • 02 Temmuz 2019
  • 2.493 kez görüntülendi.
Çok Cici Bir Kız Bebek Yeleği Yapımı

Çok Cici Bir Kız Bebek Yeleği Yapımı
Örgü işleri ile uğraşmayı seviyorsanız bebek yelek anlatımlı videosu ile cici bir model çıkarmak ister misiniz? Üstelik yapılışı çok kolay.

Örgü işleri ile uğraşmayı seven bayanlara çok cici bir yelek modeli paylaşımında bulunacağız. Prenses kızlar amacıyla hazırlanan yelek modelinin anlatımı Elif hanım doğrulusunda yapılmıştır. 2 parça video ile anlatımını yapan Elif hanım yeleğin başlangıcından sonuna kadar nasıl yapıldığını anlatmıştır. Sizlerde videoları izleyerek cici bir yelek örebilir ve prensesleri giydirebilirsiniz. Sonuç olarak onlar amacıyla sıhhatli kıyafet yapmış olacaksınız. Bazı el örgüleri var ki göründüğü vakit makina yapımı gibi görünüyor. İşte bu yelek modeli de onlardan birisidir. Pembe tonlarında örgü yün iplerinden alarak küçücük prenseslere bu yeleği örebilirsiniz.

Örgü Prenses Yelek

Bir kaç gün ortamında bu tür şık bir yeleği örmek mümkün. Videoyu boş bir vakitki izleyip modelin nasıl yapıldığını öğrendikten sonra örmeye koyulabilirsiniz. Motiflerin yapımı ve atılacak olan ilmek sayılarının tamamı videoda anlatılmıştır. Sizin yapmanız gereken şey Elif hanımın anlattıklarını dinlemek ve anlamak. Örmeye başlayınca nasıl zevkli ilerlediğini göreceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ