Erkek Bebek Patikleri Nasıl Örülür

  • 25 Kasım 2019
  • 2.228 kez görüntülendi.
Erkek Bebek Patikleri Nasıl Örülür

Erkek Bebek Patikleri Nasıl Örülür
Sizlerle sık sık bebekler için yapılabilecek patik modellerini paylaşmaya devam ediyorum. Bugün benimde görünce çok beğendiğim oldukça basit ve gösterişli bir erkek bebek makosen patik modeli yapımı paylaşmak istiyorum.
Erkek bebek bekleyen anne adayları bebekleri için hazırlık yaparken onlar için en iyi örgü işlerini de yapmak ister. Bugün göstereceğim patik modeli de görüntüsü ile dikkat çeken hoş bir model olduğu için mutlaka hazırlıklarınız içerisinde yer alması gereken bir model diyebilirim.
Erkek bebek patiği modeli erkek bebekler için yapılabilecek çok şık bir model. Patik yapımı için turkuaz ve lacivert olmak üzere iki renk ip kullanılmış. Tığ olarak ise 2,5 numara tığ kullanılmış. Bunlar dışında birde patik üzerinde kullanmak için 2 tane düğmeye ihtiyacınız olacak.
Patiğin yapımı için öncelikle patik tabanı yapılmış. Bunun için klasik bir patik tabanı yapabileceğiniz gibi burada Elif Hanım’ın yaptığı patik tabanı videolarını da izleyebilirsiniz.
Tığ işi patik tabanı yapıldıktan sonra turkuaz renk ip ile patiğin üst kısmı yapılmış. Burada yine basit tığ işi teknikleri kullanılarak güzle bir patik modeli yapılmış. Tığ ile örgü örmeye yeni başlayanlar buradaki anlatım ile patiği rahatlıkla yapabilir. En sonunda ise patiğin üst kısmı yapılarak makosen görünüm elde edilmiş ve süslemesi yapılmışı,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ