Düğümlü Yollar Örgü Modeli Yapılışı

  • 18 Nisan 2020
  • 2.009 kez görüntülendi.
Düğümlü Yollar Örgü Modeli Yapılışı

Düğümlü Yollar Örgü Modeli Yapılışı
Bu güzel örülmesi çok zevkli ve çok basit olan örgü modeli ile bayan yelekleri, bebek yelekleri ve çocuk hırkası dahil bir çok örgüler örebilirsiniz.
Ev hanımlarının her vakit aklında “ne yapabilirim, ne üretebilirim?” sorusu vardır. Genellikle çalışmayan ve evine ek gelir olarak yardımcı olmak isteyen her kadının yapabileceği işler mevcuttur. Bu işlerden birisi de tığ işleri çeşitleridir. Hem de tığ işinden hiç anlamıyor olsanız dahi internetten konuyla ilgili pek çok eğitici içeriğe ulaşabilir tığ oyası modelleri, yazma oyaları, havlu kenarları gibi tığ işiyle oluşturulan el işleri ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.
Her anne adayının çocuğuna istediği her oyuncağı örebilme sevincini bir düşünün. Örgü ile harika oyuncaklar yaratabilirsiniz! Yaratacağınız yapıt bir araba, top, bebek ve hem de yeni doğan çocuğunuza çıngırak bile olabilir. Hem yıkanabilen hem de sıhhatli oyuncaklar olan bu tığ işleri çocuklarınız amacıyla de sevinç kaynağı olacaktır.
Amigurumi oyuncakları tasarlayarak parasal bir kazanç elde etmeniz de mümkündür. Öncelik ile Amigurumi örmeye başlamak amacıyla lüzumlu olan malzemeleri temin etmek gerekir. Bu malzemeler başlıca tığ, makas, iğne seti, elyaf, kilitli gözler ve tabii ki natural rengârenk pamuk iplerimiz. Tüm bu malzemelerimizi ortalama bir fiyata basitlıkla ve her yerden tedarik edebilirsiniz. Sizlerde tığ işinden amigurumi oyuncaklar oluşturarak ailenize ek gelir sağlayabilir, kendinize bir hobi edinebilir, çocuğuna bir dost armağan edebilirsiniz. Bunların yanısıra detaylı tığ oyası ile de detaylı mamüller meydana çıkarabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ