Dönme Dolap Yuvarlak Lif Yapılışı

  • 06 Nisan 2019
  • 2.585 kez görüntülendi.
Dönme Dolap Yuvarlak Lif Yapılışı

Dönme Dolap Yuvarlak Lif Yapılışı
Yine çok güzel yeni dizayn ve lif modeli il yapılışı izah eden video sizlere düşünce olsun istedim
Arkadaşlar lif modeller çok ancak bir çok model bu modeldeki gibi süslü olması ve bu dönme dolap lif modelini umarım beğenirsiniz farklı modellerden sizlere düşünce verdiğimi düşünerek sizler sunuyorum bende sizlerden bu güzel modeller ile alakalı yorumlarınızı beklerim.
Bizler ,amacıyla tasarlayıp yapılışında basit olsun diye tam ayrıntı anlatımını hazırlayıp yayınlayan pembeli örgülere buradan teşekkürlerimi sunarım .
Her vakit farklı güzel modelleri sizlere sunmak amacıyla burada olduğumu unutmamalısınız .
yine en güzel modellerden haberdar olmak dilerseniz sayfamı takip etmeniz yeterli olacaktır.
Renkleri ile göz kamaştıran bu güzel dönme dolap modeli lif farklı çiçekler ile de süsleme yaparak farklı modellerden de yapabilirsin dilerseniz bu çiçekle ile uzun lif ya da üzerindeki çiçekler ile farklı örgülerde kullana bilirsiniz .
Bazen yorumlarda bahsederim örgü bir yerde kalmasın diye evet arkadaşlar bir yerde kalmasın farklı yerde kullanmalıyız farklılık olsun dilerseniz farklı örgülerde kullanmak çiçeklerde ve bu modelin üstündeki motif olan çiçeklerden de kullanabilir olmalıyız ki farklı görsel olsun.
Dönme dolap modeli olan bu güzel lif sevenle yapım adımı olan videoyu izlemenizi tavsiye ederim yapılışı her ne kadar basit olsa da yöntemi öğrenmek amacıyla izlemeliyiz şimdi bu güzel lif modelini gerçekleştirme isteyen arkadaşlara şuandan basit gelsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ