Bonbon Lif Veya Bebek Battaniyesi Modeli Yapılışı

  • 05 Mart 2018
  • 2.989 kez görüntülendi.
Bonbon Lif Veya Bebek Battaniyesi Modeli Yapılışı

Bonbon Lif Veya Bebek Battaniyesi Modeli Yapılışı
Bonbon lif ya da bebek battaniyesi modeli olarak kullanabileceğiniz şirin bir örgü modeli. İster lif örün dilerseniz bebek battaniyesi ikisine de çok yakışacak.
Çok hedefli bir örgü modeliyle karşınızdayız. Ören hanım kanalında yayınlanan bonbon adı verdiği örgü modelinin lif yapımından bahsedilmiş. Hem de bebek battaniyesi olarak da kullanabileceğiniz şirin bir örgü modelidir. Tığ işi bilen hanımların basit yapabileceği numunetir.
Lif modelleri paylaşımlarımız o kadar çok ki yeni numune paylaşımında zorlanıyoruz. Çünkü modelleri daha evvelce paylaşmış oluyoruz. Aynı modelleri de yine yine paylaşarak sizi sıkmak istemiyorum. Ondan ötürü yeni numune bulana kadar model paylaşmıyorum. Şimdi karşılaştığım bu numune çok hoşuma gitti. Çok hedefli olarak sarfedilen lif ve bebek battaniyesi yapılabilen bonbon örgü modelini burada sizinle paylaşıyorum.
Aşağıdaki videoda örgünün yapılışı ile ilgili bütün detaylara yer verilmiştir. Videoyu izledikten sonra örgü ile ilgili yorumlarınızı bizimle yaparsanız sevinirim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ