Dolgulu Bebek Battaniyesi

  • 11 Aralık 2019
  • 2.753 kez görüntülendi.
Dolgulu Bebek Battaniyesi

Dolgulu Bebek Battaniyesi
Yaptığımız her örgünün basit ve güzel olması en büyük arzumuzdur. Bonibon bebek battaniyesi modeli bu arzumuzu büyük ölçüde karşılayacak bir örnektir. Dolgulu bonibon örnekli battaniye yapımı ile ilgili sunduğumuz verilere bakınca ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.
Bonibon battaniye yapımı esnasında genellikle ebruli renkte iplikler kullanılıyor. Dilerseniz tek renk olarak da örebilirsiniz. Hem de çoğalan çok sayıda ipiniz varsa bu ipleri kullanarak rengarenk olacak şekilde de bu battaniyeyi örmeniz mümkündür.
Kolay bebek battaniyesi modelleri arasında yer almasına karşın en güzel battaniyelerden birisidir. İlk görüldüğü vakit sizin de bayılacağınızı düşündüğüm amacıyla bu örnek olarak yapılışı ile ilgili verileri sizlerle paylaşmak istiyorum.
Video anlatımlı olarak yapılışı ile ilgili bilgi sunduğumuz bu bebek battaniyesinin değişik isimleri de vardır. Kimisi popcorn bebek battaniyesi kimisiyse fıstık dolgulu bebek battaniyesi demektedir. Adı her ne olursa olsun bizim amacıyla mühim olan sizin güzel bulmanızdır.
Bebek battaniyesinin yapısı kalın bulunduğu amacıyla birtakım şahıslar şişle yapıldığını düşünebilir. Battaniyenin tamamında tığ işi örgü tekniklerini kullanacağınızı bilmelisiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ