Derya Baykal Örgü Modelleri

Dikişsiz Haroşalı Bebek Yeleği Yapımı

Dikişsiz Haroşalı Bebek Yeleği Yapımı

Dikişsiz Haroşalı Bebek Yeleği Yapımı
Örgü bebek yelek modellerini sayfamızda bulabilirsiniz. Oldukça geniş galerimiz bulunuyor bebek yeleklerinde dilediğiniz yelek modelini bulabilirsiniz. Kız ve erkek bebekler amacıyla örgü yelek modellerini linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Farklı tığ işi yelek modelleri anlatımlı olarak seçebilirsiniz. Dikişsiz yelek modeli sevenler içersinde harika bir yelek örneği sizi beklemektedir. Yapılışı video anlatımlı olması sizlere gerektiğince basitlik sağlayacaktır. Yeni örgü modellerinde yine beraber olma dileğiyle hoşçakalın..
Dikişsiz haroşalı bebek yeleği yapımı
Bebek yeleği yapılışı
Modelimiz tek parça olarak yapılmıştır.
3/ 6 Aylık bebekler amacıyla uygundur.
4 Adet düğme
Koton ip tercih edilmiştir.
3 Renk ip orta kalınlıkta
Makas
3,5 Numaralı şiş tercihi
Alt kısmından başlanmıştır. 110 İlmek atarak başlayalım ve haroşa yöntemi kullanılmıştır. Detaylı anlatım amacıyla videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şuandan basit gelsin dileklerimizi iletiyoruz.
Yelek yapımı, bebek yeleği yapımı, örgü yelek modelleri hepsi ve daha çoğu amacıyla linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince önemlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ