Deliksiz Nohut Örgü Modeli Yapılışı

  • 05 Mayıs 2019
  • 5.789 kez görüntülendi.
Deliksiz Nohut Örgü Modeli Yapılışı

Deliksiz Nohut Örgü Modeli Yapılışı
Nohut örgü modeline benzeyen numune yapılışı çok basit bir örgü modelidir. Yelek ve şal gibi örgülerin yapılışında kullanılıyor.

Bir örgü modelinin nasıl bu tür yalın göründüğüne ve basit yapıldığına şaşıracaksınız. Kabartmalı delikli örgü modelini ördükten sonra örgü örmek size bundan sonra daha zevkli gelecek. İster yelek, ister hırka ve dilerseniz bebek battaniyeleri yapabileceğiniz kabartmalı deliksiz nohut örgü modeli yapılışı basit örülmesi zevkli modellerden bir tanesidir. Nohut örgü modeli günlük kullanılmak dilenen bütün örgülere uygulanabilir. Tek renk üstüne kurulan modelin anlatımını sayfanın altında tespit edilen anlatımlı videodan öğrenebilirsiniz. Hem basit hemde gösterişli olan nohut örgü modeli motiflerinin nasıl yapıldığını öğrendikten sonra örmek dilediğiniz şeye basitlıkla uygulayabileceksiniz.Kabartmalı Deliksiz Örgü Modeli
Deliksiz nohut örneği yelek, hırka, şal ve bebek örgüleri gibi örgülerin hepsinde kullanılmakta. Kalın ve ince iple de örülebilir. Şişinizi elinize alıp ilmeklerinizi atarak örgü modelini öğrenmeye koyulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ