Damla Örgü Modeli Yapımı

  • 13 Kasım 2019
  • 2.095 kez görüntülendi.
Damla Örgü Modeli Yapımı

Damla Örgü Modeli Yapımı
Bu güzel çıtı pıtı örgü modeli ile bayan yelekleri bebek yelekleri, bebek battaniyesi, bebek ve çocuk hırkası, örgü çanta dahil detaylı bir çok örgüler örebililirsiniz.
Örgüler İle Gelen Kalite ve Şıklık
Örgü modelleri, her vakit dışarıdan alınan ürünlerden daha kaliteli ve şık duracaktır. Örgülerin beğenilme nedenlerinden biri de şahsa özel yapılmasıdır. Yapan kişi, kendisine ya da armağan edeceği şahsa yakışan modelde yapacaktır. Örgü ipinin rengi, bireyin cildine uyumlu tonda olacaktır. Örgü yumakları da ören bireyin olmasını istediği nitelikte olacaktır. Bu nedenle, tercih edilen iplik kalitesi, ciltte alerji yapmayacak ve zararlı kimyasallar içermeyecektir.
Damla Örgü Modeli
Özellikle iplik kalitesi, bebek örgüleri uygulanacağı vakit daha da ehemmiyet taşıyacaktır. Bebeklerin titiz cilt yapısına uyumlu özellikte, natural maddeler sahibi olan yünlerin tercih edilmesi gerekir. Alerji yapmaması ehemmiyet taşımaktadır. Dışarıdan alınan tekstil ürünlerinde, bu hususta tam itimat yaşanamayacaktır. Kişinin kendi ördüğü örgüler, bu hususta itimati sağlayacak, sıhhatli tasarımlardır.
Örgü Modellerindeki Çeşitlilik
Örgü modellerinde, yapan bireyin hayal dünyasına göre çok çok detaylılik bulunmaktadır. Bu detaylılik en çok kadın örgüleri üstünde görülür. Kısa ve uzun kollu kazaklar, yelek ve hırkalarda çok çok detaylılik yer alır. Şal ve atkılarda da model varlığı gerektiğince çokdır. Hem şık duruşu hem de zarif motiflerle işlenmesi, örgülere ayrı bir değer katmaktadır. Örgü ören kişi, bu sayede boş vakitlerini en güzel şekilde geçirecektir. Hem yeni şeyler üretmenin sevincini yaşayacak hem de kaliteli tasarımlar yaratacaktır. Resimli örgü dergileri, sunmuş olduğu modeller yardımıyla çok mühim bir yere sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ