Saç Örgüsü Lastik Modeli Yapılışı

  • 25 Ekim 2019
  • 1.839 kez görüntülendi.
Saç Örgüsü Lastik Modeli Yapılışı

Saç Örgüsü Lastik Modeli Yapılışı
Saç örgüsü lastik modeli örneğini arıyordum ve sonucunda buldum. Beğeneceğiniz elastik bir numune olup, bu numune ile örgü kazak, süveter, yelek, hırka ve bere gibi çalışmalar yapabilirsiniz. Lastik modeli olarak kullanarak gerçekleştireceğiniz ve sıraladığım çalışmaların hepsini altta yer alan örgü deseninden yararlanarak yapabilirsiniz.

Anlatımlı Türkçe videosu da tespit edilen çalışmada saç örgüsü lastik modeli 5 ve katları şeklinde yapılıyor. İlk sıra 2 ter 3 düz olacak şekilde örgü modeli tekrarlanarak tamamlanıyor. Anlatım sahibi Şerife hanımın paylaştığı lastik saç örgüsü şiş modeli ile sizde basitçe ve ayrıntılı bir şekilde tariften yararlanarak bu modelin yapımını öğrenebileceksiniz.

Ayrıca bu güzel model amacıyla değişik ipler kullanabilirsiniz. Altta yer alan örgü modeline en yakın Çanakkale örgü modeli örgü lastik örneğine çok benziyor. Birçok kadının sevdiği bu güzel modele benzeyen bir diğer numune ise arı kovanı örgü örneğidir. Aynı numunete lastik örgüsü de kullanılıyor.

Kış ayının gelmesi ile çoğu ev hanımı evine çekilmiş ve bundan sonra tek dertleri örgü olur. Çünkü bu soğuklarda dışarı gitmek yerine oturup, yeni örgüler değişik el işleri yaparak zamanlarını geçirirler. Genelde ben öyle yapıyorum. Bu çalışmayı öneriyorum zira bere gerçekleştirme üzere iseniz örneği kullanarak desenleriyle güzel bereler meydana çıkarabileceğinizi söyleyebilirim. Örgü atkı yapımında da kullanarak çocuklarınıza şık atkılar meydana çıkarabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ