Zincir Örgü Modeli Yapılışı

  • 28 Ocak 2020
  • 3.657 kez görüntülendi.
Zincir Örgü Modeli Yapılışı

Zincir Örgü Modeli Yapılışı
Efsane güzellikte bir örgü modeli olan zincir örgü modelinin yapılışı. Her türlü örgülerde kullanılabilen basit bir örnek.
Kışlık Örgü Kıyafetler
Kış mevsiminin gelmesi ile beraber, örgü kıyafetler daha da bir ehemmiyet kazanmış durumdadır. Birçok bayan kış amacıyla kazak örmeye başladı bile. Geçen yıl tercih edilen örgü modelleri bu yıl de gerektiğince popüler. Siz de kendinize bu kış amacıyla örgü atkı, kazak, yelek ya da bere başlayabilirsiniz. İlk evvelce kendinize istediğiniz renkte yün ip ve ideal kalınlıkta bir çift şiş ayarlayın. Ardından ise hangi modelde örgü gerçekleştirme istediğinize karar verin. Uygun sayıda ilmek ile örgünüze başlayabilirsiniz.
En Şık Örgü Kazaklar
Birçok kadın kendi ördüğü kazakları giymeyi tercih ediyor. Kadın örgüleri arasında en çok tercih edilen, hiç kuşkusuz ki kazaklardır. Salaş ve rahat kazaklar gerektiğince sık tercih ediliyor. İsterseniz simli bir iple düz bir kazak örebilirsiniz. Simli ve düz bir kazak gerektiğince yalın ve şık duracaktır. Siz yalın istemiyorsanız, detaylı renklerdeki ipleri kullanarak değişik modellerde kazaklar da örebilirsiniz. Tamamen sizin zevkinize kalmıştır
Örgü Yelek Modelleri
Kış mevsiminde düz bir bluzun üstünde şık duracak ve aynı vakitte sizi sıcak tutacak yelek modelleri vardır. Çeyizlerde de sık sık sarfedilen yelekler, kışın en çok tercih edilen örgü kıyafetlerdendir. Kısa, uzun, kalın ya da ince her tür modelde yelek örülebilir. Siz de yelek giymeyi seviyorsanız, derhal örmeye başlayabilirsiniz. Bu sayede hem boş vakitlerinizi örgü ile değerlendirmiş olursunuz, hem de kendinize çok şık yelekler örebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ