Çok Şık Yatak Örtüsü Yapımı

  • 17 Mayıs 2019
  • 9.591 kez görüntülendi.
Çok Şık Yatak Örtüsü Yapımı

Çok Şık Yatak Örtüsü Yapımı
Bugün sizlere çok şık bir motif yapımını göstermek istiyorum. Tığ ile oluşturulan bu yatak örtüsü modeli çoğu değişik alanda kullanılabilecek olan bir model. Bu modelin ayrıntılı yapım adımını alçakta sizlere videolu anlatım olarak vereceğim.
Yatak üstüne örtü olarak hazır örtüler dışında değişik bir örtü arıyorsanız kendiniz örgü işi ile bu yatak örtüsünü yapabilirsiniz. Bugün sizlere göstermek istediğim model çok şık. Bu modele kesinlikle göz atmalısınız.
Tığ işi yatak örtüsü modeli yapımı amacıyla burada iki değişik renkte bebe yünü kullanılmış. Siz isterseniz tek renk örgü ipi de kullanabilirsiniz. Kendi zevkinize göre iplerinizi seçerek bu modeli yapabilirsiniz.
Yatak örtüsü modelinin yapımı amacıyla burada bir sihirli halka yapılmış ve modelin yapımına başlanmış. Burada model evvelce yuvarlak şekilde gerçekleşiyor ve daha sonra kare şekline dönüştürülmüş. Video ortamında modelin nasıl uygulanacağı ayrıntılı bir şekilde açıklanmış. Burayı takip ederek bu modeli yapabilirsiniz.
Tığ ile örgü örmeye yeni başlayanlar dahi videodaki anlatımı takip ederek bu modeli yapabilirler. Video ortamında ayrıntılı yapım adımı verildiği amacıyla zorluk çekmeden bu modeli yapabilirsiniz.
Örgü yatak örtüsü modeli yalnızca yatak örtüsü olarak uygulanabilecek bir model değil. Bunun dışında bebek battaniyesi kırlent, koltuk örtüsü ya da diz üstüne örtü gerçekleştirme isteyenlerde bu modele göz atabilirler. Size alçakta vereceğim ilk videoda modelin nasıl uygulanacağı gösterilmiş. İkinci videoda ise oluşturulan modellerin nasıl birleştirileceği gösterilmiş.
Tığ işi yatak örtüsü modeli yapımı amacıyla alttaki videoyu takip edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ