Tığ İşi Karanfiller Örgü Modeli Yapılışı

  • 29 Mart 2019
  • 2.096 kez görüntülendi.
Tığ İşi Karanfiller Örgü Modeli Yapılışı

Tığ İşi Karanfiller Örgü Modeli Yapılışı
Tığ işi sevenler bu gün tekrar çok güzel yeni bir tığ işi karanfil örgü modeli ile yapılış anlatımı olan videoyu sizlere yapımında basit olsun diye paylaştım.

Değişik ve çok gösterişli bu modeli umarım sizlerde benim gibi beğeneceksiniz.

Tığ işi olarak çok güzel bu modeli tığ örgü sevenler amacıyla çok basit yapacaklardır ancak biz tığ işini bilmiyoruz demeyin zira o kadar güzel tam ayrıntılı anlatım var ki izleyerek çok basitçe sizlerde gerçekleştirme dilerseniz izleyerek yapabilirsiniz .

Yelek yapımında ve şal yapılışında çok gösterişli olacağı gibi mevsimlik berede çok güzel olacaktır örgü modeli bilenler her yerde bu güzel karanfili örneği kullanarak çok güzel örgüler yapacağınızı düşünüyorum.

Değişik ve diğer modellerden de haberdar olmak dilerseniz sayfamı takip etmeniz ya da üye olarak her modelden haberdar olacaksınız.

Evet arkadaşlar dolgulu karanfiller örgü modelin yapılışını izleyerek yöntemi öğrenmeniz amacıyla bilgi, edinerek örnekleri dilediğiniz yere uygulamada basitlik olacağını düşünerek sizlere fikrimi söylemek istedim.

ARKADAŞLAR bu güzel modelin yapılışını izleyerek çok basit yapabilirsiniz çok gösterişli bir tığ işi modeli yelek ve şalda güzel olur simli iple yapılınca ışıltılı olur ya da akıllı iple de tecrübe edinin güzel olacağını düşünüyorum şuandan sizlere eğlenceli örgüler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ