Çok Kolay Bebek Patik Yapımı

  • 11 Kasım 2020
  • 2.196 kez görüntülendi.
Çok Kolay Bebek Patik Yapımı

Çok Kolay Bebek Patik Yapımı
Merhaba arkadaşlar Deryabaykalca.com hoşgeldiniz .Videoda kullandığım malzemeleri aşağıdan bulabilirsiniz
Hanımlar şimdi sizlere çok basit bebek patik yapımı paylaşacağım. İki renk olarak oluşturulan bebek patik modeli sizler tek renk olarak da yapabilirsiniz. İsterseniz kız bebekleri amacıyla pembe erkek bebekleri amacıyla mavi renkle de yapabilirsiniz.
Malzemeler
3 numara şiş
İğne
2 adet patiklik ip
Makas
Çok Kolay Bebek Patik Yapımı
Patik modeli yapımı amacıyla şişimize 3 adet ilmek atalım. Diğer doğrultuda 3 ilmeği ters örgü olarak örelim çevirelim. İlk ilmeği örmeden 1 ilmek artıralım alalım başka ilmekleri ters örgü olarak örelim son da 1 ilmek kalası 1 ilmek arttıralım son ilmeği düz örgü olarak örelim çevirelim.
İlk ilmeği örmeden alalım başka ilmekleri ters örgü olarak örelim çevirelim. İlk ilmeği örmeden 1 ilmek artıralım alalım başka ilmekleri ters örgü olarak örelim son da 1 ilmek kalası 1 ilmek arttıralım son ilmeği düz örgü olarak örelim çevirelim. İlk ilmeği örmeden alalım başka ilmekleri ters örgü olarak örelim çevirelim.
Bu şekilde 23 ilmek imkan kadar devam edelim. 23 ilmek olduktan sonra 10 sıra yapalım. Diğer ipe geçelim. 10 sıra yapalım. İlk ilmeği örmeden alalım sıradaki iki ilmeği bir örelim başka ilmekleri ters örgü olarak örelim sondan 3 ilmek kalana devam edelim 2 ilmeği bir örelim son ilmeği düz örgü olarak örelim çevirelim
İlk ilmeği örmeden alalım sıradaki iki ilmeği bir örelim başka ilmekleri ters örgü olarak örelim sondan 3 ilmek kalana devam edelim 2 ilmeği bir örelim son ilmeği düz örgü olarak örelim çevirelim İlk ilmeği örmeden alalım başka ilmekleri ters örgü olarak örelim çevirelim.
Bu şekilde ilmek sayımız 3 imkan kadar devam edelim sonra tüm ilmekleri keselim. Dikim prosedürünü yaptıktan sonra patiğimizi bebekleriniz amacıyla kullanabilirsiniz. İsterseniz kız bebekleri amacıyla pembe erkek bebekleri amacıyla mavi renkle de yapabilirsiniz,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ