Tığ İşi Örgü Bayan Yelek Yapılışı

  • 13 Aralık 2020
  • 3.097 kez görüntülendi.
Tığ İşi Örgü Bayan Yelek Yapılışı

Tığ İşi Örgü Bayan Yelek Yapılışı
Merhaba arkadaşlar sitemize hoşgeldiniz .Videoda kullandığım malzemeleri aşağıdan bulabilirsiniz,Deryabaykalca.com sitemiz sizler hedefiyle en güzel örgüleri bularak paylaşıyoruz,
Bayan yelek modelleri tığ işi yapılışı. Örgü yelek tanımı arayanlar tığ işi bayan yelek yapılışı sayfamıza videolu anlatıma göz atabilirler.
Yayınladığımız bayan yelek modelleri paylaşımlarından sonra yelek anlatımları istenmeye başlandı. Takipçilerimiz bizden bayan yelek yapılışı paylaşmamızı istiyorlar. Geçenlerde biri yorum yazmıştı tığ işi bayan yelek yapılışı paylaşabilir misiniz diye. Bu yazımızı hem yelek gerçekleştirme isteyen takipçilerimize hemde yorum yazan takipçimize basitlik olsun diye paylaşıyoruz.
Yelek örmek amacıyla ilk olarak anlatımlı örgü videoları izleyebilirsiniz. Bu videolar sizi yelek yapar iken sarfedilen teknikler yönünden geliştirecektir. Önce teknikleri öğrenip daha sonra yelekleri yapar iken bu teknikleri uygulayabilirsiniz. Yüzlerce örgü yöntemi bulunuyor. Her yelek amacıyla ayrı ve değişik teknikler kullanılabilir.
Tığ işi dantelli bayan yelek
Tığ işi ile oluşturulan çok değişik yelek modelleri vardır. Bunlardan ajurlu yelekler, saç örgüsü yelekler, selanik örgü ve tunus işi yelekler yalnızca bir kaçıdır.
Bayan yelek modelleri yazısında yayınladığımız çok güzel misaller bulunuyor. Burada da tığ işi ile oluşturulan yeleklerin yapılışlarını isteyenler olmuştu. Umarım yayınladığımız bu modeli beğenirsiniz.
Kış aylarında en çok aranan örgüler arasında gelen bayan yelekleri sitemizde de çok çok bulunuyor. Yayınlamış olduğumuz yelek modelleri ile hanımlara yeni misaller paylaşmayı arzuluyoruz. Bayan yelekleri ve yapılışları da paylaşarak hanımlara yeni misallerin anlatımlarını sunuyoruz.
Tığ işi yelek yapılışı videosunda yelek yapımında dalgalı örgü yöntemi kullanılmıştır. Daha çok detaya kavuşmanız amacıyla alttaki 2 adet videoyu izlemeniz yeterli olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ