Çeyizlik Şık Patik Modeli Yapılışı

  • 20 Haziran 2018
  • 3.007 kez görüntülendi.
Çeyizlik Şık Patik Modeli Yapılışı

Çeyizlik Şık Patik Modeli Yapılışı
Çeyizlik gelin patiği yapılışı ile görülmemiş bir model anlatımını yapıyoruz. Bu patik modelinin yapımını öğrendikten sonra çok çok beğeneceksiniz.
Çok güzel bir patik örneğiyle karşınızdayız. Patik modeli fıstıklı gelin patiği yapılışı modelidir. Bu model ile gelin kızlarımıza patikler örebilirsiniz. Tığla oluşturulan fıstıklarla süslenmiş olan bu patik modelini gelinleriniz amacıyla örebilirsiniz. Patik yapılışı videolu gösterilmiştir. Nihal hanımın Örgü Dünyası kanalında yayınlamış bulunduğu patiğin bütün detaylarını sizlerle paylaşacağım.
Yeni model patik arayanlar, gelinine patik örmek isteyenler ya da çeyizlik patik arayanlar amacıyla yayınlamış bulunduğumuz bu numuneyle yardımcı olmak istedim. Patiğin modelini çok beğendim. Ben de yakın vakitte patiği örmeye başlayıp tamamlanınca sizlerle burada paylaşacağım. Tığ işi bilenlerin basitçe yapabileceği patik modelidir.
Patik modelleri arasından en çok sevilen modellerden biri olacağını düşünüyorum. Bakalım ziyaretçilerimiz doğrulusunda fıstıklı gelin patiği yapılışı ne kadar beğenilecek. Hepinize patik yapımında basit gelsin. Tatlı örgüler diliyorum,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ