Bulut Bebek Yeleği

  • 10 Ocak 2018
  • 4.630 kez görüntülendi.
Bulut Bebek Yeleği

Bulut Bebek Yeleği,
Bulutlu bebek yeleği modeli en çok oluşturulan modellerden biridir. Bulutlu yeleğin yapılışını soranlar amacıyla videolu anlatımını paylaşıyoruz.
Bulut süslemeli bebek yelekleri son vakitlerde çok yapılıyor. Bir çok örgü grubunda instagram ve facebook sayfalarında karşıma çıkıyordu. Nasıl yapıldığını bende bilmiyordum. Bugün karşıma bir video çıktı. Bu videoda ayrıntılı olarak bulutlu yelek yapılışı gösterilmişti. Hem şahsım amacıyla hemde sizin amacıyla bu videoyu buraya ekliyorum. Buradaki video ile yeleğin üstüne bulutları nasıl gerçekleştireceğiniz da dahil olmak üzere bir çok şeyden bahsedilmiştir.
Bulutlu yeleğin yapılışına yakadan başlanıyor. 74 ilmekle başlanan yeleği yapar iken bebeklerin ayına göre her ay amacıyla 3-5 seviyesi ilmek miktarını çoğaltarak örebilirsiniz. Eğer erkek bebeklere bulut yelekten örecekseniz pembe mavi bulutlar yapabilirsiniz. Kızlarınız içersinde mavi bulutlar yapabilirsiniz. Mavi bulut mu olur diye düşünmeyin çok güzel görüneceğini düşünüyorum.
Örgücü hanımlar bebek yelekleri kategorisine eklediğimiz görkemli modelleri incelediniz mi? Orada da şayet beğendiğiniz model varsa anlatımını paylaşabilirsiniz. Zaten bir çok yeleğin yapılışı örgü teknikleri ve videoları bulunmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ