Yakalı Bebek Yeleği Nasıl Yapılır

  • 22 Kasım 2017
  • 10.073 kez görüntülendi.
Yakalı Bebek Yeleği Nasıl Yapılır

Yakalı Bebek Yeleği Nasıl Yapılır
Bugün sizler amacıyla tekrar çok şık ve güzel bir bebek yeleği modeli buldum. Bebe yakalı bebek yeleği modeli yapımı amacıyla sizlere videolu anlatımı da sunacağım bu şekilde yeleğin modelini rahatlıkla çıkartabilirsiniz.
BebeK yakalı yelek modeli bilhassa yeni doğan bebekler amacıyla yapabileceğiniz çok şık bir model. Her yaştan çocuk amacıyla yapabilir ama bu şekilde bebe yakalı olan ve kol kısımları biraz daha örülen bebek yelekleri bana göre bebeklerde daha güzel duruyor.
Bebe yakalı bebek yeleği modeli daha çok kız çocukları amacıyla ideal bir model olsa da değişik renklerde işleyerek erkek bebekler içersinde bu modeli kullanabilirsiniz.
Bebek yeleği yapımı amacıyla yaka evresinden başlanmış ve 70 ilmek ile yeleğin modeline başlanmış. Burada gösterilen yeleğin ölçüleri 1,5- 2 yaş arası çocuklar amacıyla gerektiğince ideal bir model.
Yeleğin yapımı amacıyla 70 ilmek ile başlandıktan sonra ön ve arka kısımları amacıyla kaçar adet ilmek ayrılacağı video içeresinde açıklanmış.
Bebe yakalı bebek yeleği modeli yapımında bebe yaka modelinin nasıl yapıldığını öğrendikten sonra dilerseniz yeleğin gövde evresinde değişik modellerde kullanabilirsiniz.
Erkek çocukları amacıyla bu yeleği yapar iken koyu renk ip kullanıp gövde kısımdan model kullanmadan düz bir örgü örebilirsiniz. Bu şekilde de kullanımı kolay ve şık bir yelek yapabilirsiniz.
Videoyu izleyerek bebe yakalı yelek yapımı modelini rahatlıkla çıkartabilirsiniz,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ