Boncuk Lastik Örgü Modeli Yapılışı

  • 21 Nisan 2019
  • 2.791 kez görüntülendi.
Boncuk Lastik Örgü Modeli Yapılışı

Boncuk Lastik Örgü Modeli Yapılışı
En güzel Örgü Modelleri-Şiş işi Örgülerde Lastik Örnekleri-Esneyen Örgü Modelleri-Boncuk Lastik Örgüsü Nasıl Örülür? Videolu Anlatımlı Türkçe Konuşmalı Örgü Videoları ile güzel ve çok şık Örgüler,
Esnek Örgü Modelleri bilhassa Bebekler amacıyla Örgü Modellerin de gerektiğince kullanımı kolay oluyor. Örgü giysiler esnediğinde hem Bebekler rahat ediyor hem Anneler Bebekleri giydirirken zorluk çekmiyorlar.
Boncuk Lastik Örgü örneği ile Bebek Bereleri,Çocuklara Örgü Şapkalar, Bebek Yelekleri gibi modellerde dilerseniz örneği bir tüm dilerseniz de Lastik Örgüsü olarak ta kullanabilirsiniz.
Gönülden Örgüler Boncuk Lastik Örgü Videosunu bize 2 değişik şekilde göstermiş. Örgü videolarında sizim de göreceğiniz gibi ufak bir Örgü yöntemi ile meydana iki değişik Lastik Örgü modeli çıkmış.Siz hangisini daha çok beğenirseniz onu kullanırsınız.
Gönülden Örgüler bu örneği Bebek Robaları ve Örgü Bebek Yeleklerinde kullandığını ve çok güzel göründüğünü Örgü videosunda da belirtmiş.
Açıklamalı Örgü Modelleri amacıyladen dün size 2 adet yeni örgü modeli olarak paylaştığım 2 renkli Örgü Modelleri olarak sunduğum Çiçek Dizeleri Örneğine de bakmanızı önereceğim. Bu örneği Tığ işi Örgü Örneği olarak ta biliyor olabilirsiniz. Fakat Örgü şişleri ile oluşturulan Örgü modelidir.
Yine Gönülden Örgüler örgü kanalının bir sunumu olan ve çok beğenilen Örgü Modelleri amacıyladen Faraş Örgü Modeline de buradan ulaşabilir bu Türkçe Anlatımlı tek renkli örgü modelinin yapılışını buradan görebilirsiniz,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ