Bebek Battaniyesi Kaç İlmekle Başlanmalı

  • 12 Şubat 2018
  • 4.035 kez görüntülendi.
Bebek Battaniyesi Kaç İlmekle Başlanmalı

Bebek Battaniyesi Kaç İlmekle Başlanmalı
Bayanlar günümüz anlatımlı örgümüz civcivli bebek battaniyesi yapımı olacaktır. Tunus işi ile oluşturulan civcivli bebek battaniyesi modeli yapılışını videosuyla beraber öğrenebilirsiniz.
Anne adayları şayet evde boş süre geçiriyorlarsa birşeylerle uğraşmak isterler. Örgü de bunlardan biridir. Örgü ile doğacak olan bebekleri amacıyla örgüler hazırlamak amacıyla örgü araştırmalarına giren annelerin gerçekleştirme istedikleri şeylerden birisi de battaniyelerdir. Bebekler amacıyla şirin battaniyeler örmek isteyen bayanlar nasıl yapıldıklarını araştırıp öğrenmek istiyorlar.
Yeni doğacak olan bebekleri amacıyla battaniye örmek isteyen anneler amacıyla de çok güzel bir modelimiz var. Ören hanım doğrulusunda paylaşılan ve Tunus işi ile oluşturulan bebek battaniyesi modeli yapılışı kolaydır. Doğacak olan bebeğinizin cinsiyetine göre iplerinizi, ardından ise tığınızı alıp yayınlamış olduğumuz videoyu izleyin. Videodaki civcivli bebek battaniyesi yapılışını öğrendikten sonra sizlerde örgüye başlayabilirsiniz.
Anne adayları dediysek torunlarına örgü örecek olanları da unutmayalım. En az anneler kadar heyecanı yaşayanlar sabırsızlıkla torunlarını bekliyorlar. Onlarda tabi ki torunları amacıyla cıvıl cıvıl örgüler örmek isterler. Sizinde yakın sürete torununuz olacaksa Tunus işi bebek battaniyesi örebilirsiniz.
Battaniye yapımında en çok sarfedilen numune popcorn örneğidir. Daha evvelce anlatımlı olarak Popcorn Kalpli Bebek Battaniyesi Yapılışı numune olarake yer vermiştik. O numune olarak yapımını da öğrenip rengarenk battaniye örmeye koyulabilirsiniz. Artık hangisini beğenip gerçekleştireceğiniz size kalmış.
Ören hanım 45 dakikalık detaylı video ile Tunus işi tekniğiyle oluşturulan civciv motifli battaniyenin yapılışını bizler amacıyla anlatmış. Videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılanları lütfen yorum aratarak sorun kolay gelsin,,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ