Derya Baykal Örgü Modelleri

Bir Yaş Çocuk Yeleği Kaç İlmek Olur

Bir Yaş Çocuk Yeleği Kaç İlmek Olur

Bir Yaş Çocuk Yeleği Kaç İlmek Olur
1 yaş arasındaki çocuklar amacıyla bu yeleğin ilmek adetlerini paylaştık. Çocuk yeleği gerçekleştirme isteyenler bu tanım ile örmeye başlayabilirler.
Genellikle paylaştığımız yelekler bebek yelekleri oluyor. Sitemizde çocuklar amacıyla yeleklerin adedi çok az. Genellikle yetişkyetişkin çocuklar amacıyla anlatımları isteyenleriniz vardı. Bende çocuk yeleği anlatımı arar iken İnstagram sayfasında bu modele denk geldim.
Daha evvelce örgü örmüş ve bebek yeleği yapmış hanımlar ilmek adetlerini azaltıp arttırarak daha büyük ya da ufak çocuklar amacıyla bu yelekten örebilirler. Burada ilgi etmeniz gereken şey ilmek adetlerini iyi ayarlamak.
3-3.5 Yaş Örgü Çocuk Yeleği Yapılışı
2 yumak kartopu baby one, 3.5 numara şişle, 6 adet düğme ile örülen bu yeleğin bütün ilmek sayıları resimlerin üstünde yer alıyor. Düzeltmeniz gereken tek şey yeleğin ön doğrultusunda 12 ilmek adedi 14 ilmek olcak.
elaydi_knitting tekrar güzel bir çocuk yeleği ile karşımıza çıkmış. Yayınlamış bulunduğu ilmek sayıları ile yeleğin tanımını göstermiş. Kendisine bu şık yelek amacıyla teşekkür ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ