Örgü Modelleri

Renk Geçişli Kapşonlu Bebek Hırkası

Renk Geçişli Kapşonlu Bebek Hırkası
3-4 Yaş arası çocuklar amacıyla renk geçişli kapşonlu bebek hırkası yapılışı. Cıvıl cıvıl görünen bu hırkanın bütün detayları burada.
Bebek hırkaları örme zamanı gelmedi mi? Küçükler soğuklarda üşümesinler onlara kapşonlu hırkalar yapalım. Üstelikte renk geçişli olması nedeniyle hırkalar çocukların üstünde cıvıl cıvıl görünecek.Aşağıdaki anlatımı oluşturulan kapşonlu hırka modelinin ilmek sayıları 3 ve 4 yaş arasında çocuklar amacıyladir. İlmek adetlerini kendiniz ayarlayarak ufak ve büyük çocuklara uyarlayabilirsiniz.
Kapşonlu bebek hırkası modeli
Bu videoda sizlere 3 yaş amacıyla degrade yani renk geçişli, kapşonlu bir bebek hırkasının yapılışını anlatmaya çalıştım. Hırka amacıyla nako lüks minnoş ip kullandım. Hırkanın tamamı çift kat iple örüldü ve 4,5 numara misinalı şiş kullanıldı. Hırkaya kapşondan başlandı. Dikişsiz model kapşondan sonra hırkanın beden alanı örüldü. Hırka amacıyla 3 değişik renkte ip kullanıldı ve her renk ipten 2 yumak lüzumlu oldu. Bu videoda hırkanın dikişsiz kapşonunun yapılışını anlatıyorum.
ip nako lüks minnoş
şiş 4,5 numara
3-4 yaş amacıyla

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu