Örgü Modelleri

Bebek Şort Tulum Yapımı

Bebek Şort Tulum Yapımı
Bebek şort tulum yapımı gerektiğince şık ve görselliği harika olan tulum modelini siz kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.
Bebek örgü modellerini seven hanımlarımız amacıyla tulum modelini de severek uygulayacağınızı düşünüyoruz.
Modeli yapmak isteyenler amacıyla video baştan sona anlatımlı olması rahatlıkla yapmanızı sağlayacaktır. İstediğiniz renk ip seçebilirsiniz. Kış mevsiminde kullana bileceğiniz örgü tulum modelini bebek kıyafetlerinde en çok tercih edilen olabilecek model olacağını düşünüyoruz. Yeni örgü modellerinde yine beraber olma dileğiyle hoşçakalın..
Bebek şort tulum yapımı
1 Adet bebe yünü kullanılmıştır.
3,5 Numaralı şiş tercihi
2 Tane düğme kullanımı
50 ilmek atarak başlıyoruz. İlk sırada bir ters bir düz örüyoruz. Diğer sırada tersleri ters düzleri düz örüyoruz. Bu şekilde toplam 6 sıra lastik örelim. Sonra aralarda 4 adet saklı arttırma yapıyoruz ve ilmek sayımız 54 oluyor. Geri kalan kısımlar hep haraşo örülüyor. 14 diş haraşo elde ettikten sonra 8 ilmek örüyoruz 1 adet eksiltiyoruz sonda 10 ilmek kalınca 1 adet eksiltip sona kalan 8 ilmeği de örüyoruz. Örgünün tersinde eksiltme yapmıyoruz yalnızca ön yüzde yapıyoruz. Modelin ayrıntılı anlatımı amacıyla videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlara şuandan basit gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu