Tığ İşi Bebek Battaniye Modeli Yapımı

  • 27 Ocak 2021
  • 2.570 kez görüntülendi.
Tığ İşi Bebek Battaniye Modeli Yapımı

Tığ İşi Bebek Battaniye Modeli Yapımı
Merhaba sevgili örgü sevenler bugün sizlere tekrar çok güzel çok hedefli kullanabileceğiniz bebek battaniye modeli olarak sizlere paylaştım.
Yapılışı çok basit be çok güzel olan bu örgü modeli tığ işi olarak rengarenk yapabilirsiniz iki renkle uyumlu güzel bir çivi battaniyesi ya da bebek battaniyesi gibi örgüler de çok güzel olacağını düşünerek Sizlere düşünce olsun istedim.
Tığ işi bebek battaniye modeli tarifi
Evet arkadaşlar tığ işi olarak bu kadar basit modeli görmemiş olabilirsiniz diye düşünerek sizlere video anlatımını yaparak sizlere bu güzel modelimi paylaştım.
Yapılışına gelince zincirin üzerine 2 çift trabzan yaparak örgümüzü barışıyoruz.
2sıramız da iki renginize geçiyoruz ikinci rengimiz de 7 sıkı iğne çalışarak 4 zincir çekip 2 litre atan aynı yere batarak çalışıyoruz.
Arkadaşlar trabzanları yapıp ve tekrar çiçeklerin arasına 7 sıkı iğne çalışıp devam ediyoruz.
2 sıramız da tekrar 7 sıkı iğnenin üzerine sıkı iğne yaparak ve çiçek motif oluşturduğumuz yere çift Trabzon üçlü 3 taraftan yapıp birleştiriyoruz.
fıstık çalışmasını andıran bir çalışma yöntemi uyguluyoruz.
Arkadaşlar Her ne kadar burada tarih size belli etsem de karışık geleceğini düşünüp sizi video anlatımı olan video izlemenizi öneririm.
Bu güzel modelleri bebek battaniyesi bebek örgü hırka yelek gibi örgü modellerde de kullanabileceğinizi unutmayınız.
Bu güzel modeli lif ipi ile çalıştım sizler dilediğiniz iplerle çalışabilirsiniz ya da elinizde çoğalan örgü ipleri değerlendirmek amacıyla uygun bir numune olduğunu düşünerek sizlere kendi düşüncelerimi paylaştım.
Umarım bu güzel modelimi de başka modeller gibi beğenecek ve yapacaksınız beğeni ve yorumlarınızı beklerim.
Bu güzel model numune isteyen bütün örgü sevenlere şuandan basit gelsin.
Evet arkadaşlar bu güzel modeli minde düşüncelerimin sonuna gelerek sizi video anlatımı olan video izlemeye çağrı ediyorum iyi seyirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ