Bebek Pançosu Yapılışı

  • 09 Ocak 2019
  • 2.432 kez görüntülendi.
Bebek Pançosu Yapılışı

Bebek Pançosu Yapılışı
Merhabalar sevgili arkadaşlar, Bugün güzel bir basit bebek pançosu yapılışı var.
Kolay Bebek Pançosu Yapılışı, Kolay Örgü Panço Yapımı Anlatımlı en çok merak edilen örgü modelleri arasında yer almaktadır. Hanımlarımızın çok severek giydiği ve kız çocukları içersinde annelerimiz kendileri örmek istiyorlarsa doğru adres deryabaykalca.com sayfası video anlatımlı yapımı gerektiğince basit olan panço modelimiz sizlerin beğenisine sunuyoruz.
Farklı renklerde ve istenilen ip markası tercihlerinde yapılabilir. İstediğiniz büyüklükte kız çocukları amacıyla harika panço modelleri örebilirsiniz. Kız çocuklarının en çok tercih edilen rengi pembe olmasından ip rengimiz belli oluyor. Koton ip markası tercih edile bilir, boncuklu pullu ipler olabilir.
Sizlerde sevdikleriniz çocuklarına güzel armağanlar vermeyi seviyorsanız zevkle örebileceğiniz panço modelimizi denemenizi tavsiye ediyorum. Yeni güzel modellerde görüşmek dileğiyle ufaklıklar iyi güzel zamanlarda kullanmaları dileğiyle yine görüşmek üzere, HOŞÇAKALIN.
Kolay Örgü Panço İçin Gerekli Malzemeler
√ İki renk orta kalınlıkta ip kullandım .
√ 1.5-2 Yaş uyumlu oldu benim videoda hazırladığım .
√ Yaklaşık 2.5 adet 100 gram lık ip gitti.
√ Tığım 3.5 mm. İpinize ideal elinize ideal numarada tığ tercih etmelisiniz.
Bebek Pançosu Yapılışı
• Kaç yaş amacıyla ne şekilde başlayacaksınız videoda detaylıca anlatmaya çalıştım.
• Yakadan başladığımız pançoyu zincir üzeri trabzanla başlayıp kafes yöntemi ve popcorn teknikleri ile sürdürüp en son sırada fırfır görüntülü olarak bitiyoruz .
• Ben heves alan modelde bulunduğu gibi iki ton pembe kullandım ancak renk seçimi ve adeti size kalmış . Dilerseniz daha çok renk kullanarak da örebilirsiniz.
• Pançoyu örerken ebatı göz kararı ya da yanınızda yakınınızda tespit edilen çocuklara ölçerek ayarlayabilirsiniz.
• Buna ait bir gövde tablosu yok . Hem de şahsa göre istenilen ebat değişecektir diye düşünüyorum. Dolayısıyla isteğe bağlı ebatta örmek ideal olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ