Mektup Patik Yapılışı

  • 28 Nisan 2017
  • 22.068 kez görüntülendi.
Mektup Patik Yapılışı

Mektup Patik Yapılışı
En çok beğenilen modellerin arasında yer alan mektup patik yapılışı anlatımlı olarak sitemize eklenmiştir. Bu patiği gerçekleştirme isteyenler sitemize!
Birbirinden güzel patiklerin açıklamalarını paylaşmaya devam ediyoruz. Şimdi paylaşacağımız patik örneğinin adı mektup patik. Şiş ile oluşturulan bu patik amacıyla ince ip kullanılmış. Sizde gerçekleştirme dilerseniz 2 numara 2 adet şiş ve ince ipinizi hazır edip paylaşmış olduğumuz videoyu izlemeniz yeterli olacaktır.
Patik gerçekleştirme isteyenler amacıyla patik modelleri sayfasında yüzlerce numune ve anlatımlı patik modelleri paylaşımı yaptık. Oradan sevdiğiniz modeli inceleyerek sizlerde yapabilirsiniz.
Tunus işi patik modelleri ve yapılışı sayfasında paylaşmış olduğumuz model çok beğenilmişti. Bu yazıyı paylaşımımızdan sonra bizlerden yeni model isteyen ziyaretçilerimiz amacıyla yeni misaller paylaşmaya başladık,
Patik modelimiz 2 no: iki şiş ve ince ip kullandık.
3 ilmek başlayıp yalnızca iç taraftan arttırma yapıyoruz 35 ilmek oluşturuyoruz başka ipimizle 2 ilmek örüyoruz 1 arttırıyoruz bu biçim 50 ilmeğe ulaşıyoruz sonra 2 ters 2 düz örüyoruz 15 18 cm kadar sonra başka beyaz ipimizle 3 ilmek kalana kadar yalnızca iç taraftan eksiltiyoruz.
Kolay Gelsin,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ