İki Renkli Örgü Modeli

  • 24 Ocak 2020
  • 3.871 kez görüntülendi.
İki Renkli Örgü Modeli

İki Renkli Örgü Modeli
Bayan ve bebek yelekleri amacıyla iki renkten meydana gelen yıldız topları örgü modeli ile karşınızdayız. Gelin bu şık modeli öğrenin.
Bugün sizlere görüldüğü iki renkli örülen yıldız topları modelinin nasıl yapıldığını anlatacağız. Model çok güzel ve şirin bir modeldir. Genellikle bebek örgülerinize çok yakışacak. Yapımı da çok ama çok kolay. Şişe ilmekleri atıp bir kaç sıra haroşa örülür. Ardından ise model kurmaya başlanır. Örgünün ön doğrultusunda başka renk ip bağlanır. Genelde arka doğrultuda bağlanır ancak bu modelde ön doğrultudan bağlanarak başlanıyor. Örgünün ön doğrulusunda ilmekler düz olarak örülüyor. Modelin yapımında resimde yeşil ve pembe örgü ipleri kullanılmıştır. Anlatım videosunda sarfedilen ipler ise kırmızı ve beyazdır. Siz beğendiğiniz renkteki ipleri tuhafiyeden alarak başlayabilirsiniz.
Canselin Örgü Dünyası doğrulusunda anlatımı oluşturulan iki renkli örgü dünyası modelinde yıldız topları motifleri kullanılmıştır. Nerede ip değiştirileceği ve motifler amacıyla atılacak ilmek sayılarıyla model kurulumu alttaki videodadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ