Su Dalgası Örgü Bebek Battaniyesi Yapılışı

  • 25 Kasım 2017
  • 5.707 kez görüntülendi.
Su Dalgası Örgü Bebek Battaniyesi Yapılışı

Su Dalgası Örgü Bebek Battaniyesi Yapılışı
Su dalgası örgü modeli ile gökkuşağı renk kombinasyonu yaparak yazlık, kışlık ve baharlık bebek battaniyesi modeli yapabilirsiniz.
Tığ işi ile oluşturulan su dalgası örgü modeli ile her mevsim kullanabileceğiniz bebek battaniyesi örebilirsiniz. Bebek battaniyesi dışında kırlent yapabilirsiniz. 2 ayrı renk örerek kırlent yapılabilir. Hem de batik ya da koton ip ile yazlık bluz yapabilirsiniz.
Örgü bebek battaniyelerine çok yakışacak bir tığ işi örgü modeli. Modelin ismi desenlerinden almış. Su dalgası örgü modelinin yapımı tığ ile yapılıyor. Yukarıda bildirdiğimiz gibi bebek battaniyeleri, örgü bluzlar ve kırlentler örebilirsiniz. Tabi siz atkı da örmek dilerseniz onu da örebilirsiniz.
Tığ İşi Su Dalgası Örgü
Renk kombinasyonu ile bu örgü modeli daha şık görünüyor. Bir arkadaşımız sarı, yeşil, mavi ve beyaz renkleri kullanmış. Bu renkler ile örgü çok hoş görünmüş. Siz değişik renkler ile toplu yapabilirsiniz.
Su Dalgası Örgü Modeli
Su dalgası örgü modeli yapılışını alttaki video ile paylaştık. Örgünün yapımını öğrendikten sonra bebek battaniyeleri örebilirsiniz. Öreceğiniz battaniyeler bebeklerinizi sıksık sıcak tutacak,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ