Basit Battaniye Nasıl Örülür

  • 06 Nisan 2021
  • 1.256 kez görüntülendi.
Basit  Battaniye Nasıl Örülür

Basit Battaniye Nasıl Örülür
Sevgili örgü sevenler bugün sizlere şişle bebek battaniye nasıl motif yapılır ile alakalı anlatımını sizlere paylaşmak istedim .
Değişik desen olan karışık renkler ile örgü modeli çok basit ve çok güzel olduğunu düşünerek sizlerde bebek araba örtüsü ya da bebek battaniyesi olarak kullanabilmeniz mümkün evde kendinize tv battaniyesi de yapabilirsiniz.
Daha evvelce bu örgü modeli paylaşmıştım görsel olarak ancak bu sayfama tam ayrıntı anlatımla siz örgü sevenlere düşünce olsun yapılışında basitlik olsun diye sunayım istedim.
Değişik olarak renkleri ile battaniye modelini umarım sizlerde beğenecek ve yapacaksınız yapılışı olan videoyu izleyerek yapabileceğinizi Düşünüyorum şayet yapamadığınız bir şey olursa yorumlardan bana ulaşıp yardımcı olurum .
Bu modeli tığ işi olarak da farklı örgü ile örgü yapabilirsiniz şayet tığ işi çok bilginiz varsa tecrübe edinin derim esasen örgüler her biri bir birine benzer modeller olduğunu bilginizin olduğunu düşünüyorum yalnızca el işleri şiş ile oluşturulan tığla oluşturulan diye örnekten bahsederiz .
Arkadaşlar farklı örgü el işleri dilerseniz orgutarifleri.com siteyi ziyaret ederek bulabilir ve düşünce edinebilirsiniz.
Şimdi bu güzel çok hedefli kullanacağınız battaniye örgü modeli gerçekleştirme isteyen siz örgü sevenler şuandan basit gelsin izleyerek yapacak olan arkadaşlara da iyi seyirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ