Örgü Modelleri

Bahar Yaprakları Örgü Modeli Yapılışı

Bahar Yaprakları Örgü Modeli Yapılışı
Sevgili örgü sevenler bayan yelek örneği olan bahar yaprakları örgü model ile yapılış anlatımını sizlere paylaştım.
Değişik dilimli olan bu güzel model kıyı olarak da arasında ki çalışma ile uyumlu bir numune yelek olarak harika bir model olduğunu düşünerek siz örgü sevenlere düşünce olsun istedim.
Yapılış anlatımı olan video paylaştım izleyerek gerçekleştirme isteyenlere daha basit çalışacağınızı umarım.
Yine farklı örgü model dilerseniz hem sayfamda hemde kanalım olan orgutarifleri ne bakarak farklı numune düşünce sağlayabilirsiniz kanalımda bir çok numune olarak anlattım .
Bahar yaprakları olan bu güzel örgü modeli sizinde beğeneceğini düşündüm.
Bende örgü seven olarak harika buldum ve en güzel modelleri sizlere sunmakta olduğumu düşünüyorum sizlerde yorumlarınızı beklerim.
Örneğimiz 22 ilmekten ve 4 sıradan meydana gelir şayet kıyı örneği aynı yapacak olursanız da 8 ilmek olarak biye çalışabilirsiniz .
Yeni öğrenenler amacıyla biraz karışık olabilir buna benzer örgü modelleri kanalımda var onu tecrübe ederek sizlerde yapabilirsiniz.
Dilimli olması ile şahsım fikrim olarak ben etol şal çalışması harika olur diye sizlere fikrimi sunmak istedim çalışabilirsiniz .
Arkadaşlar bu güzel modeli beğenip gerçekleştirme dilerseniz yapılış anlatımını sonuna kadar izleyerek basit yapacaksınız ve modeli beğenip örgü yapacaklara şuandan basit gelsin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu