Derya Baykal Örgü Modelleri

Yeni Bir Yelek Modeli Yapılışı

Yeni Bir Yelek Modeli Yapılışı

Yeni Bir Yelek Modeli Yapılışı,
Bayanlar amacıyla hem şiş örgüsü ile yapılmış olan hem de tığ işi ile yapılmış olan değişik yelek modellerini daha evvelce sizlerle paylaşmıştım. Bugünde tekrar yapımı gerektiğince kolay olan gösterişli ve şık bir fıstıklı yelek modeli örnek olarakin yapımı sizlere vermek istiyorum.
Bayan yelek modelleri amacıyla yeni ve değişik tığ işi modelleri sizlere sunmaya devam ediyorum. Daha evvelce sizlerle çok değişik modeller paylaşmıştım. Bu modeller ortamında kolay olan modeller bulunduğu gibi zor olan modellerde yer almakta.
Özellikle tığ ile örgü örmeye yeni başlayanlar bu modellerin ayrıntılı yapım aşamalarının bulunduğu videoları takip ederek modellerin yapımını rahatlıkla öğrenebilirler.
Fıstıklı bayan yelek modeli yapımı çok kolay olan bir model. Burada ilgi edilecek ayrıntı hangi sırada ne yapılacağıdır. Model iki sıra üstüne oluşuyor. Bu iki sırada tığ işinin en kolay teknikleri olan trabzan ve fıstık modeli yapılmış. Yani modelin yapımı aslında çok kolay.
Video ortamında ilk olarak yelek modeli yapımına başlanırken ilk sırada model kurulumunun nasıl yapıldığı anlatılmış. Daha sonra ise burada verdiği örnek olarak anlatımı ayrıntılı bir şekilde yapılmış. Yelek modeli yapımı amacıyla videoda verdiği anlatıma ilgi etmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede rahatlıkla modelin yapımını öğrenebilir ve kendinize, çeyizinize harika bir yelek yapabilirsiniz.
Fıstıklı yelek modeli yapımı amacıyla alttaki videoyu takip edebilirsiniz,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Bizi Facebookta Takip Edin